Matematikos užduočių generatorių pagalba galite susikurti skaičiavimo užduotis, įvairius pratimus, padėsiančius efektyviau pasirengti matematikos pamokoms, įtvirtinti įvairius mokinių matematinius gebėjimus. Čia siūlomi ir jau parengti spausdinimui matematinių užduočių lapai, šablonai, išklotinės.

Mokymo objektų sąrašas įvairių dalykų mokytojams. Naudinga ir įdomiai pateikta demonstracinė medžiaga, laboratoriniai darbai, interaktyvūs pratimai, testai.

Nors šiuo metu nesimokome iš "Šaltinio" vadovėlių, šiame puslapyje rasite naudingos medžiagos, kaip, pavyzdžiui, įvertinti 1-4 klasių mokinių lietuvių kalbos pasiekimus po I pusmečio ir pasibaigus mokslo metams.

Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos mokytojos, Ritos Šulinskienės, internetinėje svetainėje rasite labai daug gražių pamokėlių pradinukams.

Čia rasite skaičiavimo, skaitmenų rašymo , sekos įtvirtinimo užduočių, sudėties ir atimties veiksmų , galėsite mokytis atpažinti, pavadinti ir brėžti geometrines figūras, analizuoti iš jų sudarytus piešinius. Taip pat rasite puikios medžiagos rašinėlių rašymui pagal siužetinius ir serijinius paveikslėlius.

 

 

 

Pradinukai.lt

Internetinė svetainė, skirta Microsoft Mouse Mischief technologijos naudojimui pamokoje. Čia rasite naudingos informacijos apie šį kompiuterinį įrankį bei daugiau nei 400 pamokų, kuriose taikoma "Pelių išdykėlių" programa. Šioje svetainėje susipažinsite su projektu "Mokymo inovacijų taikymo infrastruktūros kūrimas siekiant plėtoti netradicinio ugdymo formų įvairovę“,  išsiaiškinsite, kaip įdiegti ir naudoti MS Mouse Mischief įrankį, susipažinsite su Lietuvos mokytojų parengtomis pamokomis, galėsite jas išbandyti savo klasėse ar pasidalinti savo pačių sukurtomis pamokomis.

Lietuviškos mokomosios programėlės, skirtos ikimokykliniam, pradiniam ir specialiajam vaikų ugdymui. Nuotaikingos ir įdomios lavinamosios veiklos ne tik atliks konkrečias mokomąsias funkcijas, bet ir skatins mąstyti, vertinti, lavins dėmesį ir atmintį, plėtos kalbą ir žodyną. Žaidimo forma pateikiamos interaktyvios užduotys pavers mokymąsi lengvu ir maloniu užsiėmimu. Linkime gero naudojimo!

Labai šauni svetainė su daugybe parengtų užduočių matematikai ir lietuvių kalbai.

Pradiniu+kl.+mokytoju+svetaines.pdf
Adobe Acrobat Document 45.8 KB
Matricos
Įdomus metodas paįvairinti pamoką. Naudojantis šiais pavyzdžiais galima kurti ir savo matricas.
Asta.Jurksiene.Rasa.Astasauskiene.Jurate
Adobe Acrobat Document 2.1 MB
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
users online